Gebr. van Gent Ede is verhuisd!

Geplaatst op 12 december 2011
Update: 31 januari, 2022

Het is zover. Na twee maanden verbouwen is afgelopen weekend ons bedrijf verhuisd van de Kelvinstraat naar de Copernicuslaan in Ede.

In deze korte periode heeft het pand een ware metamorfose ondergaan. De (voorheen) twee panden zijn samengevoegd en hebben een mooie centrale entree gekregen. Hier is de host-plek en de klantwachtruimte gesitueerd. Er is een prachtige nieuwe tegelvloer aangelegd en alle verlichting is vervangen.

Deze locatie biedt u (net als locatie Veenendaal) een echte Toyota 'experience'. Alle modellen zijn te bewonderen in vrijwel alle kleuren. Ook is het mogelijk uw auto te komen wassen in onze gloednieuwe wasstraat. Deze is uitgerust met de nieuwe "Foam" borstels voor krasvrij wassen met een oogverbindend eindresultaat.

Vanaf vandaag bent u van harte uitgenodigd om onze nieuwe stek te komen bewonderen. Wees welkom. De koffie staat, als altijd, klaar.

Klik hier voor meer foto's